Hakkımızda

Canes Aquapark; 2005 yılından bu yana özel üretim fiberglass ürünler yapan firmamız gücünü ve tecrübesini monoblock fiberglass havuz ve aquapark üretimi ile taçlandırmaktadır. Kocaeli bölgesindeki üretim tesisimiz ile kalite standartlarına uygun fiberglass havuz, aquapark, çocuk havuzu, kaydırak, havuz animasyon ürünleri ve özel tasarım ürünler üretmektedir.


Faaliyet Alanlarımız;

 • Aquapark Montaj - Kurulum : Deneyimli  ve uzman kadromuz ile aquapark montaj ve kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Referanslar bölümünden daha önce aquapark montajı yaptığımız firmaları görebilirsiniz.
   
 • İkinci El Aquapark Alış - Satışı : İkinci el aquaparklarınızı değerinde alıyoruz ve her bütçeye hitab eden küçük büyük projeler mevcut ölçülere göre ikinci el kaydırak satış ve kurulum sonrası servis hizmetleri veriyoruz. İhtiyaç duyulan işletmelere garantili olarak satışını yapıyoruz. İkinci el aquapark ürünleriyle ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
   
 • Aquapark Projelendirme : Yurt içi ve yurt dışı olarak yeni veya ikinci el aquapark projelendirme hizmeti veriyoruz. Aquapark proje konusunda detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşın.
   
 • Aquapark Tamir & Onarım : Aquapark tamir ve onarım hizmeti yerinde veriyoruz. Aquapark zamanla güneş ışınlarına maruz kaldığı için boya ve tamir ihtiyacı görebilir. Eğer aquapark’ın güneş ışınlarından daha az etkilenmesini isterseniz boya korumu yaptırmanız gerekmektedir. Düzenli olarak sezon öncesi periyodik bakım hizmeti almak kaydırakların deforme olmasını ve  uzun yıllar kullanılmasını sağlar.Detaylar için aquapark tamir ve onarım sayfasını ziyaret edin.
   
 • Fiberglass havuz küvet tamir boyama : Polyester kaydırak havuzu ve küvet zamanla kullanılmadan dolayı deforme olabiliyor. Bunların tekrar yeni tedarik etmek yüksek maliyet oluşturuyor. Biz canes aquapark firması olarak bütün fiberglas ürünlerin tamir bakım ve boyama işlemlerini genel olarak periyodik çalışmalar ile yürüterek yüksek maliyetten kurtulup tamir ve boyama işlemleri yaparak ilk gün ki görsel haline dönüştürüyoruz. Detaylı bilgi için fiberglass tamir bakım sayfasını ziyaret edin.

 

Canesaquapark sektörde farklılığını, güvenilirliğini, uzmanlığını, kalitesini müşterilerine sunarak, teknoloji ve kalite açısından işbirliği içinde olduğu çalışanlarınca daima tercih edilen lider şirket olmayı hedeflemektedir.